BAJAfin | Zábrany
bezpecnostne kryty, kryty Repar, elektročerpadla, čerpadla Sacemi, elektročerpadla na chladiacu emulziu, pásové píly ptx, páliace stroje plazmou a laserom
325
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-325,page-parent,page-zabrany,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-11.1,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1.1,vc_responsive

O nás

Spoločnosť BaJa-FIN sa dlhodobo zaoberá dodávkami komponentov a strojných zariadení pre priemysel ,hlavne strojárstvo. Cieľom je dodávať našim zákazníkom moderne prvky a zariadenia pre zlepšenie technických ale i bezpečnostných parametrov v ich výrobe. Sortiment našej ponuky je:

BEZPEČNOSTNÉ KRYTY NA STROJE

Spolupracujeme s viacerými európskymi výrobcami bezpečnostných prvkov na obrábacie, tvarovacie stroje a pracoviska. Cieľom je zvyšovať bezpečnosť týchto pracovísk v súlade s legislatívou EU. Certifikované krytovanie je nevyhnutné hlavne pri starších strojoch , ktoré tieto normy neplnia.

 

Na Slovensku zastupujeme firmu REPAR2. Je to taliansky výrobca a od roku 1970 sa stal lídrom v tejto oblasti v Európe. Ponúkame široký výber štandardných krytov na sústruhy, frézy, vŕtačky, brúsky, obrážačky a ďalšie stroje s rýchlou inštaláciou, jednoduchým ovládaním , maximálnym komfortom obsluhy a výborným pomerom cena/kvalita.

 

Naši špecialisti s dlhodobými skúsenosťami navrhujú optimálne riešenie a v prípade požiadavky i odbornú montáž.

ELEKTROČERPADLA NA CHLADIACU EMULZIU

Zastupujeme talianskeho výrobcu Sacemi so širokým sortimentom i segmentom použitia v rôznych odvetviach priemyslu. Výkon čerpadiel je v rozsahu od 14 litrov/min do 700 l/min s ponorom od 80-600mm. Konštrukcia umožňuje prácu bez prerušenia s dlhou životnosťou i pri vyšších teplotách kvapaliny.

PASOVÉ PÍLY PTX

Rezaný maximálny priemer od 250-1000 mm v prevedeniach poloautomat, automat, priame rezy i pod uhlom. Robustná konštrukcia a jednoduché ovládanie zaručujú dlhú životnosť a dobrú ekonomiku strojov.

PÁLIACE STROJE PLAZMOU A LASEROM

Stroje značky CUTECH majú modernú konštrukciu progresívne prvky a sú vyrábané v širokom sortimente rozmerov vstupného materiálu-plechu a výkonnosti agregátov pre rezanú hrúbku. Poľský výrobca má vyše 10 ročné skúsenosti s vývojom a výrobou. Jeho výrobky úspešne pracujú v Európe, Ázii i v Afrike.

Partneri